6 نوع لوله که معمولاً در ساخت و سازها بکار رفته اند

در هر ساختمان ، سیستم های لوله کشی برای ارائه اهداف اصلی زیر طراحی شده اند.

ادامه مطلب

خرید تلفن همراه گوشی ایسوس

سالهاست که بازار عرضه تلفن گوشی در دنیا از چنان رونقی برخوردار‌است که به واسطه آن صنعت های عظیم الکترونیکی با اتاق فکرهای خلق کننده دنیای دیجیتال در اقصا نقاط جهان برپا شده و توسعه یافته است .

ادامه مطلب

خطاها گونه های پنکه

بعضی از مردمان پنکه‌ها را به‌عنوان یک وسیله‌ی سابق و از مقام بیرون برای خنک کردن هوا می شناسند , درحالی‌که برای بعضا دیگر از ما پنکه‌ها دوستانی دیرین و وسایلی عالی و کارآمد برای زندگی راحت‌تر به‌خصوص در تابستان می باشند .

ادامه مطلب

یخساز یخچال چیست


غالبا شهرهای مملکت ما جزو مناطق گرمسیری به حساب می­‌آیند و معمولاً شرایط در فصل تابستان سخت­‌تر نیز می­شود. در این حالت اهمیت حفظ سطح آب بدن و خنک نگه‌داشتن آن یکی از مسائلی هست که پزشکان به آن اشاره می­کنند.

ادامه مطلب

نکته های با اهمیت در نصب اسپلیت

فرا وصال فصل گرما سبب می شود تا شاهد به کار گیری از گونه های اسپلیت در مکان های متعدد باشیم .

ادامه مطلب

گاز فاضلاب و نکاتی در زمینه‌ی آن

همه چیزهایی که مدام می‌خواستید در رابطه گاز فاضلاب بدانید , ولی میترسیدید بپرسید را در ذیل گرد آوری کرده‌ایم که بد نمی‌باشد مطالعه نمایید .

ادامه مطلب

رادياتور چيست؟

 رادياتور وسيله‌ي گرمايشي‌اي است كه حرارت را به دو طريق جابه‌جايي و تابشي از خویش بيرون مي‌دهد . 

ادامه مطلب

جوشکاری چه می‌باشد و چه خصوصیت های دارد؟

جوشکاری یکی روش‌های سابق و معمول اتصال در صنعت است . این فرایند بسته به دسته مواد , محل استعمال و موقعیت ایجاد , اشکال متفاوتی را پیش روی مهندسان مکانیک و ایجاد و ساخت قرار میدهد .

ادامه مطلب

موتور برق چیست؟


موتور برق به خواسته ساخت برق است و غالبا در طول قطعی برق و یا این که کمبود برق در مناطقی که قابلیت و امکان برق رسانی ندارند آیتم به کارگیری قرار می‌گیرد .

ادامه مطلب

مقایسه سیستم های گرمايش از كف و رادیاتور

مقایسه سیستم های گرمايش از كف و رادیاتور

اساسا رادیاتورها گرمای خویش را از روش تابیدن و جابجایی به هوای اتاق پس می دهند و غالبا ۱/۳ گرمای خویش را از روش تابیدن و ۲/۳ آن را از روش جابجایی به هوای اتاق پس میدهند .

ادامه مطلب
صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد