همه چیز شما باید در مورد سیستم های امنیتی خانه ADT بدانید

 یک سیستم امنیتی خانگی می تواند آرامش خاطر شما و خانواده را فراهم کند ، اما انتخاب یکی از آنها می تواند یک روند گیج کننده باشد.

ادامه مطلب

ایمنی در آشپزخانه - بخشی از زندگی روزمره

 ایمنی آشپزخانه همان اندازه پخت کیک است. با این حال ، اگر یکی از آنها مورد غفلت واقع شود ، می تواند به یک مشکل اساسی تبدیل شود.

ادامه مطلب

آسیب های گزینش آجر حاد و بی کیفیت

 به طور کلی میتوان امراض خشت را در نمک هایی که در آن جانور است , خلاصه کرد و آن را بر حسب اهمیت میتوان به ۲ جور تقسیم کرد : 


ادامه مطلب

کابرد سرامیک

 سرامیک از خاک رس تهیه و تنظیم می‌گردد . امروزه , سرامیک به‌طورکلی , به‌عنوان هنر و دانش ساختن و به کار بردن شی ءها جامدی توصیف می‌شود که اجزاء تشکیل‌دهنده حیاتی آنها مواد غیر آلی و غیرفلزی بوده و در شکل قرار به دست آوردن در دماهای فراوان بالا , صورت نخستین خویش را مراقبت کرده و مقاوم‌تر می گردند . 


ادامه مطلب

گاز فاضلاب و نکاتی در زمینه‌ی آن

همه چیزهایی که مدام می‌خواستید در رابطه گاز فاضلاب بدانید , ولی میترسیدید بپرسید را در ذیل گرد آوری کرده‌ایم که بد نمی‌باشد مطالعه نمایید .

ادامه مطلب

رادياتور چيست؟

 رادياتور وسيله‌ي گرمايشي‌اي است كه حرارت را به دو طريق جابه‌جايي و تابشي از خویش بيرون مي‌دهد . 

ادامه مطلب

جوشکاری چه می‌باشد و چه خصوصیت های دارد؟

جوشکاری یکی روش‌های سابق و معمول اتصال در صنعت است . این فرایند بسته به دسته مواد , محل استعمال و موقعیت ایجاد , اشکال متفاوتی را پیش روی مهندسان مکانیک و ایجاد و ساخت قرار میدهد .

ادامه مطلب

موتور برق چیست؟


موتور برق به خواسته ساخت برق است و غالبا در طول قطعی برق و یا این که کمبود برق در مناطقی که قابلیت و امکان برق رسانی ندارند آیتم به کارگیری قرار می‌گیرد .

ادامه مطلب

مقایسه سیستم های گرمايش از كف و رادیاتور

مقایسه سیستم های گرمايش از كف و رادیاتور

اساسا رادیاتورها گرمای خویش را از روش تابیدن و جابجایی به هوای اتاق پس می دهند و غالبا ۱/۳ گرمای خویش را از روش تابیدن و ۲/۳ آن را از روش جابجایی به هوای اتاق پس میدهند .

ادامه مطلب
صفحه قبل 1 صفحه بعد