بهبود SEO را از طریق تجزیه و تحلیل

 مشارکت کننده اصلی در نحوه بهبود سئو برای افزایش بازده بازاریابی ردیابی عملکرد و سپس انجام هرگونه تنظیمات لازم است. از Google Analytics و Google Search Console همراه با یک ابزار تحقیق و ردیابی کلمه کلیدی مانند SEMrush استفاده کنید. KPI هایی که باید ردیابی شوند شامل رتبه بندی Google و ترافیک ارگانیک و همچنین تعامل و تبدیل از ترافیک ارگانیک هستند.

 
ادامه مطلب

برندگان و بازندگان ژانویه - تایسون استاکتون

 با میزبان بن همراه شوید تا او با معاون جستجوی Searchmetrics تایسون استاکتون در مورد برندگان و بازندگان سئو در ژانویه 2021 صحبت کند.

 
ادامه مطلب

راهنمای مبتدی خرید ساعت

 امروز خرید ساعت می تواند یک تجربه گیج کننده باشد. نه تنها تن های زیادی ساعت برای انتخاب وجود دارد ، بلکه انواع مختلفی از ساعت نیز وجود دارد که از یک دلار تا قیمت یک ابرخودرو متغیر است. پس چی میخری؟ بشقاب غذای پر زرق و برق پر از زندگی؟ ساعت کروم دیجیتالی "پدربزرگ"؟ جشنواره گجت گیج کننده؟ New Atlas برای کمک به مشتریان تماشای تازه کار و غیر تازه کار ، با راهنمای خریدار مقدماتی ساعت های مدرن ، برس زیرین را سوراخ می کند.

 
ادامه مطلب

نحوه اتصال می بند 5 به گوشی

 95 اینچی است.شیائومی اولین نسل از دستبندهای هوشمند خود را در ژوئیه 2014 معرفی کرد.ساعت های کمتر از 50 دلار از صفحه نمایش قدیمی استفاده نمی کنند و یا از یک سو امکانات بهداشتی را برای شما فراهم نمی کنند ، اما شیائومی همیشه ثابت کرده است که باز است. 

ادامه مطلب

اعتماد بنفس داشته باشید

اعتماد به نفس یکی از بزرگترین چیزهایی است که می توانید یاد بگیرید و تمرین کنید. اما می تواند گیج کننده ، طاقت فرسا و دشوار باشد.

ادامه مطلب

خرید ساعت لوکس

مشکل 5 ویژگیهای دیگری را در نظر بگیرید که ممکن است شامل این باشد که آیا می خواهید ساعت چرمی بخرید یا ساعت فلزی ، ضدآب بودن یا نبودن آن و غیره


ادامه مطلب

از طرفداران مختلف کنسول PS5 دیدن کنید

 اگر به اندازه کافی موفق به خرید کنسول جدید سونی شده اید ، ممکن است متوجه شوید که دستگاه شما بلندتر از دیگران است. 

ادامه مطلب

دوربین سلفی آیفون 12 پرو در رتبه 7 لیست DxOMark قرار گرفت

 هفته گذشته DxOMark نتایج بررسی دوربین اصلی آیفون 12 پرو را منتشر کرد که نسبت به نسل قبلی بهبود نسبی نشان می دهد.

ادامه مطلب

5 نکته طلایی هنگام خرید منبع تغذیه

 اخیراً دستگاه های پرقدرت جدیدی معرفی شده اند که مهمترین آنها مشاوران سری 5000 ، گرافیک های سری Nvidia RTX30 و گرافیک های سری Radeon RX 6000 AMD هستند.

ادامه مطلب

بازار تلفن در سه ماهه سوم سال 2020 در چین کاهش یافت

 براساس IDC ، بازار گوشی های هوشمند در چین طی سه ماهه سوم سال 2020 14.3 درصد کاهش یافته است. در سه ماهه سوم ، 84.8 میلیون تلفن هوشمند در چین فروخته شده است.

ادامه مطلب
صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 صفحه بعد
<-blogads->