این پلیمر غیب می‌شود!

 بر اساس گزارش انجمن شیمی آمریکا، دانشمندان موفق به ساخت پلیمری متفاوت شده اند که با تحریک یک مکانیسم داخلی و یا تابش نور تخریب می شود. گفتنی است که این پلیمر منحصر به فرد اختصاصا برای وزارت دفاع این کشور ساخته شده و در اصل کاربردی نظامی خواهد داشت.


 

ادامه مطلب

۱۳ عادت کسانی که دلسوز خودشان هستند

 دلسوزی برای خود خالص‌ترین شکل عشق ورزیدن به خود است. بیایید با خود روراست باشید!

ادامه مطلب

انواع دستگاه لوله بازکنی

 در این مطلب ما قصد داریم در مورد دستگاه های لوله بازکنی صحبت کنیم که برای باز کردن لوله فاضلاب می توانید از آنها کمک بگیرید.

ادامه مطلب

نکات دارای اهمیت سیم کشی برق در ساختمان که بایستی بدانید

 منزل ها غالبا اشکال متفاوتی از سیم کشی خانگی دارا هستند , اعم از سیم کشی برق برای نور و توزیع برق , اسباب مستمر نصب شده و قابل حمل , گوشی تلفن , در اختیار گرفتن سیستم تهویه و تهویه و به صورت فزاینده ای برای سینمای خانگی و کانال های کامپیوتر ای . قانون ها ایمنی برای نصب سیم کشی ساختمان در سراسر عالم فراوان مختلف است و قانون ها ملی , حیطه ای و شهرداری بعضی وقتها قابل انجام می‌باشند . 


ادامه مطلب

درباره عیب یابی پکیج ایران رادیاتور بیشتر بدانید

 اگر برای گرمایش خانه از پکیج ایران رادیاتور استفاده می‌کنید بهتر است با خطاهای پکیج ایران رادیاتور آشنا باشید. رفع عیب پکیج ایران رادیاتور، وظیفه متخصصین این حوزه می‌باشد و کار هرکسی نیست که با خطا های پکیج ایران رادیاتور سر و کله بزند، زیرا ممکن است خطرات جبران ناپذیری مالی یا جانی در پی داشته باشد.

 
ادامه مطلب

خدمات تاسیسات سرویس در زمینه جوشکاری سیار تهران

 سایت تاسیسات سرویس ارائه دهنده برترین خدمات جوشکاری سیار تهران می باشد.


ادامه مطلب

آسیب های گزینش آجر حاد و بی کیفیت

 به طور کلی میتوان امراض خشت را در نمک هایی که در آن جانور است , خلاصه کرد و آن را بر حسب اهمیت میتوان به ۲ جور تقسیم کرد : 


ادامه مطلب

کابرد سرامیک

 سرامیک از خاک رس تهیه و تنظیم می‌گردد . امروزه , سرامیک به‌طورکلی , به‌عنوان هنر و دانش ساختن و به کار بردن شی ءها جامدی توصیف می‌شود که اجزاء تشکیل‌دهنده حیاتی آنها مواد غیر آلی و غیرفلزی بوده و در شکل قرار به دست آوردن در دماهای فراوان بالا , صورت نخستین خویش را مراقبت کرده و مقاوم‌تر می گردند . 


ادامه مطلب

قیمت خدمات لوله بازکنی در تمام نقاط تهران

  خدمات لوله بازکنی از خدمت های خدماتی دوچندان اضطراری است که باید در پرسرعت ترین دوره صورت بپذیرد .

ادامه مطلب

نحوه کار یخچال فریزر

 یخچال فریزر ها تحت عنوان اصلی‌ترین ابزار آدم برای محافظت , حفظ و دوری از فاسد شدن مواد غذایی به شمار می روند . 

ادامه مطلب
صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد