انتخاب Gwathmey Residential به معنی انتخاب تیمی است که به برنامه پایبند بوده و به جزئیات توجه کند. آنها یک گروه ساخت و ساز مسکونی منحصر به فرد هستند زیرا همه جنبه های ساخت و ساز را با متخصصانی که از فرایندها و رویه های خاص استفاده می کنند ، اداره می کنند. آنها تمام جنبه های برنامه ریزی و ساخت را اداره می کنند و مشتریان را برای تمرکز بر موارد ضروری تر باز می دارند.

Gwathmey با ایجاد یک برنامه سفارشی و سازماندهی شده برای هر پروژه ، اطمینان حاصل می کند که همه مراحل مهم برآورده شده و در عین حال انعطاف پذیری را برای مسائل احتمالی غیر منتظره باقی می گذارد. هر پروژه ای که آنها می سازند به طور منحصر به فردی متفاوت است ، اما روند و تحویل پروژه یکسان است.

چالش

گروه مسکونی گواتمی Sage Island را برای کمک به تعیین هویت نام تجاری خود و اطمینان از مأموریت ویژه خود در پیام رسانی مارک خود استخدام کرد. بخشی از این فرآیند ایجاد یک وب سایت جدید بود که نام تجاری آنها را تقویت کند ، نمونه کارها را به نمایش بگذارد و نیازهای بازاریابی آنها را برآورده کند.

راه حل

احساس لوکس و جاودانه ای که گواتمی برای تیم توسعه Sage Island جدید نبود ، بنابراین ما هیجان زده بودیم که وارد این پروژه شویم و به آنها کمک کنیم تا به مرحله بعدی برسند. برای ایجاد یک هویت تجاری قوی و یک وب سایت چشم نواز ، ما یک وب سایت مدرن ، مجلل و کاربر پسند ایجاد کردیم که خدمات و پروژه های آنها را برجسته می کند.

چیدمانی مدرن.

برنامه نویسان ما طرحی حرفه ای و بی انتها با حال و هوای مجلل ایجاد کردند. با تمام خدماتی که این تیم ارائه می دهد ، همچنین مهم است که سایت درگیر و در عین حال منظم باشد.

ما صفحاتی را ایجاد کردیم که به طور خاص برای برجسته کردن همه خدمات آنها و نشان دادن شخصیت آنها تعیین شده است. پالت رنگی کلاسیک و تصاویر زیبا ، مشاهده وب سایت را با احساس مدرن لذت بخش می کند.

ناوبری بصری

ما نقشه سایت را طوری تنظیم کردیم که مشتریان بالقوه را از خدمات ارائه شده به صفحه جزئیات فرآیندها ، کار مشتری و سپس فرم تماس راهنمایی کند.

ما می دانستیم که صفحه نمونه کارها این مشتری نقطه فروش قابل توجهی است ، بنابراین یک گالری عکس ایجاد کردیم که تصاویری از کارهای مشتری و توضیحات ویژگی ها و نکات برجسته پروژه را نشان می داد.

نتیجه

گروه مسکونی گواتمی در حال حاضر یک وب سایت زیبا دارد که نشان می دهد آنها چه هستند و چه کاری انجام می دهند ، واقعاً نشان دهنده این است که آنها به عنوان یک شرکت چه کسی هستند و پیام برند در سراسر سایت مشهود است.

جزیره سیج تجربه بسیار خوبی از همکاری با گروه مسکونی Gwathmey داشت و ما بسیار هیجان زده هستیم تا ببینیم طراحی بعدی آنها چیست.

آیا آماده توسعه هویت نام تجاری و پیام رسانی خود با یک وب سایت به روز هستید؟ با جزیره سیج تماس بگیرید ، و بیایید شروع کنیم!